JMENUJI SE
ALI CHYTIL


Společně prolomíme ledy, poukážeme si na dnešní trendy, zároveň mýty ve fitness, budeme naslouchat tělu, pomáhat mu a hýbat se tak, jak to vymyslela sama příroda.

Aplikace principů vývojové kineziologie do funkčního tréninku je návrat zpět ke kořenům, aneb k našemu ideálnímu pohybu, k naším vrozeným nervosvalovým souhrám, kterým během svých životů mnohdy utečeme. Tělo zvládne miliony pohybů, ale třeba jen polovina z nich je fyziologicky proveditelná, proto je pro nás důležité znát své tělo a práci mu usnadňovat, ne jít se zatnutým břichem, podsazenou pánví a zpevněnými hýžděmi proti zdi a doufat, že "když to bolí, tak to poroste" co víc, ještě k tomu bez zdravotních následků.

Jmenuji se Aleš Chytil


Jsem kondičním trenérem fitness, pohybového cvičení a specializuji se na poněkud kontroverzní prvky z odvětví vývojové kineziologie a fyzioterapie, které aplikuji do funkčního a silového tréninku.

Již 8 let se pohybuji ve světe fitness a kulturistiky, ve které jsem se závodně angažoval. Z kraje roku 2016 se ale vše začalo ubírat poněkud jiným směrem, než jsem si doposud představoval. Po tom co jsem potkal team master trenérů z 3D Fitness Academy, obzvláště bych chtěl vyzdvihnout Vaška Rázla (master trenéra vývojové kineziolgie), který mi svým malíčkem naprosto změnil život a postoj k němu, ruku v ruce i pohled na celé fitness s kulturisitkou.

Mé negativní zkušenosti pro mě hodně znamenají, díky poraněním zad, loktů, ramen, kolen, krční páteře ze špatného cvičení jsem nyní schopný pomoci nejen sobě ale i vám
.

 • Jaruška
  K Alešovi jsem šla na doporučení svého souseda, který k němu chodí. Přišla jsem k němu s tím, že mám již od 12let problémy s krční páteří a migrénami k tomu se přidala i bederní páteř. Díky cvičení se tento problém odboural. Aleš nemá problém ani s tím, že na trénink semnou chodí i můj malý kojící se skřítek a dělá mu po dobu cvičení chůvu. Perfektní hubnutí je už jen jako příjemný bonus. Chodí k němu i manžel a je také spokojený.
  Jaruška
 • Rostislav
  Klasické fitka jsem neměl rád, je tam plno, čeká se na stroje. MoveForFit mám celé pro sebe a mohu se soustředit  bez ostychu jen na sebe. Aleše doporučuji, dřív jsem nemohl dělat mnoho cviků, kvůli problémům s kolenem, nyní ale trénink má smysl, protože se opíráme o kineziologii a fyzioterapii. Funkční trénink mě baví, protože zapojím celé tělo.
  Rostislav
 • Miroslav
  Profesionální a zároveň přátelský přístup. Výhodou je, že se nemusíte stydět před ostatním. Navíc cvičení s Alešem má smysl v mnoha ohledech mého zdraví.
  Miroslav