REHABILITACE POMOCÍ VÝVOJOVÝCH METOD

Rehabilitace pomocí vývojových metod je ojedinělá, ale být by neměla. Vývoj je něco co nikdo neovlivní, ale všichni se o to snaží.

Ať už chtě nebo nechtě, špatným pohybem, stereotypním prožíváním každého dne, například prací, vytěžujícím sportem, nebo naopak vůbec nevytěžujícím vysedáváním u přístroje, který nám sice skvěle krátí čas, ale také skvěle krátí pohyb a tak dále.
Princip vývojové kineziologie pracuje s centrální nervovou soustavou, se všemi svaly, šlachami, úpony, klouby a to v synergii, což znamená, že správné nastavení těla v daném pohybu, vede k tomu, že se tělo sjednotí a pracuje komplexně.
Komplexní pohyb je více než žádoucí, právě proto, že tělo většinou nevyužíváme komplexně, zkracujeme si dráhy, z důsledku naší lidské lenosti vymýšlíme jak bychom se mohli pohnout co nejekonomičtěji a nevynaložit energie víc nežli je třeba.

Pomocí reflexní synergie a dostatečné motivaci k pohybu, dokážeme vyvolat centraci v kloubu, správné opory a ve výsledku i správný, lidský, přirozený pohyb, tak jak jsme ho vykonávali do doby, než jsme začali o životě více přemýšlet.
Po důkladné diagnóze se seznámíme s vývojovou kineziologií v praxi a vyřešíme problém, který nás tíží.

Ukážeme si JAK :

- funguje tělo aktivní a neaktivní
- centrovat kloub a mobilizovat
- fungují opory
- funguje pohyb
- pracovat s reflexní synergií
- pracovat s vývojovými metodami

Jakmile bude naše seznámení s "novým" tělem u konce, vrhneme se do řešení problému.

Cena rehabilitace: 400,-Kč
 
 

Kontaktuj na nás

Adresa


Naše funkční zóna se nachází v EA Business Hotel Jihlava
Havlíčkova 5625/28
58601, Jihlava

Zavolej nám


Tel.: +420607533197
E-mail: alechytil@gmail.com