OSOBNÍ TRENÉR


Individuání lekce s osobním přístupem se zdravotními prvky fyzioterapie a vývojové kineziologie ve funkčním, silovém tréninku. Prostor pro cvičení pouze pro sebe, bez čumilů bez čekání na volné záteže.
✔ Diagnostika pohybového aparátu
✔ Osobní přístup
✔ Celý prostor tělocvičny pouze pro tebe
✔ Žádné čekání na stroje
✔ Pusť si hudbu jakou máš rád ty

Trénink vede certifikovaný osobní a kondiční trenér, zakladatel MoveForFit a specialista na vývojovu kineziologii Aleš Chytil.
Cena: 350,-kč/hodina

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Systém Kompletních Funkčních Tréninků. Jedná se o nejprospěšnější a nejžádanější typ tréninku vůbec! Neznamená však, že když se trénuje s funkčními pomůckami, musí být trénink okamžitě funkční, za funkci těla můžeme totiž jen my sami a také pouze my sami ji ovlivníme.
Cokoliv zvedneme, posuneme, přesuneme, vytlačíme, zatáhneme by se mělo odehrát přirozeně, bez nesmyslných pokynů a víře, že tělu pomůžeme pokud se nadechneme jak nám někdo přikáže, nebo stáhneme hýždě, protože to víc pálí. Vše v těle má své dráhy a zákony, my si je ukážeme a našemu tělu budeme pomáhat, ne ho ničit. Ukážeme si principy reflexní synergie< a spustíme tak dávno zapomenuté, vrozené vzory. Pohyb u nás bude naprosto jiný, než jak ho znáte, budeme primarizovat partie, nikoliv lokalizovat, každý cviky/pohyb, který provedeme povede k posílení celého těla komplexně.
Systém skupinových lekcí kompletních funkčních tréninků, který vás opravdu přivede k výsledkům.

Funkční trénink zaměřený na vrchní polovinu těla
Funkční trénink zaměřený na střed těla a jeho hluboký systém
Funkční trénink zaměřený na spodní část těla

Cena: 100,-kč/osoba (od 3 osob a výše)